ARCHIWUM 2013/2014
Artykuły
Wyniki konkursu ortograficznego
2014-06-24
KLASY II
I miejsce Jakub Krzynówek - klasa II a
Nikola Kita - klasa II a
II miejsce Aleksandra Ślęzak - klasa II d
Patryk Szczerbowski - klasa II a
III miejsce Dawid Gołąb - klasa II c
KLASY III
I...
Poliglota wyniki
2014-06-04
28 maja 2014 r, odbył się szkolny konkurs POLIGLOTA roku szkolnego 2013/2014
Z radością informujemy, że
ANNA GODOŃ kl. VIa
otrzymała tytuł
POLIGLOTA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
II miejsce - KINGA DUDA kl. VIa
III miejsce- MARTYNA...
Laureaci konkursu ortograficznego
2014-06-04
II SZKOLNE DYKTANDO 2013/2014
KLASY IV
Kacper Baran IV c
Zuzanna Juda IV c
Dominika Mantura IV c
KLASY V- NIE WYŁONIONO
KLASY VI
Patrycja Czyżowska VI b
Natalia Stępień VI c
Jakub Hat VIc
Oliwia Stokłosa VIc
Julia Kurek VIc
GRATULUJEMY...
Omnibus klas I-III
2014-06-04
Miło nam poinformować, że OMNIBUSEM roku 2013/2014 zostali uczniowie:
OMNIBUSEM klas I - zostaje OLIWIA DZIERŻEK I C
OMNIBUSEM klas II - zostaje OLIWIA CHABIOR II D
OMNIBUSEM klas III - zostaje FILIP ZAGAŁA III C
Gratulujemy...
Wyniki konkursu: Zakręcony bukiet dla Mamy
2014-06-01
I miejsce JANUS KAROLINA IVa
II miejsce PRAŻUCH JAKUB Ic
III miejsce PRZYBYŁA JULIA IIIc
Wyróżnienie: MICHALEC NATALIA gr. Chmurki
Gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
Wyniki konkursu MAM TALENT
2014-05-30
KLASY O
I miejsce ZESPÓŁ CHMURKI Nikola Chwieralska, Wiktoria Matusiak, Ilona Czajkowska, Natalia Dyduch, Natalia Michalec.
II miejsce układ taneczny GRUPY PSZCZÓŁKI
III miejsce TRIO z GRUPY MOTYLKI Aleksandra Majcher, Klaudia Szulińska i Julia Kowalska
Wyróżnienie Miłosz Juszczyk z grupy MOTYLE
KLASY I - III
KATEGORIA "ŚPIEW" soliści
I miejsce Julia Przybyła klasa...
wyniki konkursów
2014-05-21
Szkolny konkurs "Żyję zdrowo"
1 miejsce Paulina Włodarczyk
2 miejsce Marcel Rusiński
3 miejsce Martyna Żukowska
Konkurs plastyczny "Tu gdzie mieszkam "
1 miejsce Patrycja Szczęsna
2 miejsce Zuzanna Grabowska
Turniej Wiedzy ekologicznej 1 z 10
1 miejsce drużynowo Anna Musiał, Agata Koryciak VB
2 miejsce Angelika Kita, Martyna Żukowska VD
2 miejsce Patrycja Czyżowska, Paulina...
Plakat kraju anglojęzycznego - wyniki
2014-05-18
WYNIKI KONKURSU NA PLAKAT KRAJU ANGLOJĘZYCZNEGO:
1. Oliwia Miszczak III c
2. Patrycja Szczęsna VI c
3. Wiktoria Pietrzykowska III e
Gratulujemy!
Organizatorzy: M. Czyż, A. Gęgotek, E. Golletz
...
Konkurs taneczny - wyniki
2014-05-12
Wyniki szkolnego konkursu „YOU CAN DANCE”, który odbył się 30 kwietnia 2014 r.
W kategorii soliści:
I miejsce w kategorii soliści nie zostało przyznane
II miejsce Kacper Sokalski II A
ex aequo II miejsce Julia Przybyła III C
III miejsce Magdalena Granicka III C
W kategorii zespoły:
I miejsce Chabior Oliwia II D, Pobiega Natalia II D
I miejsce Magdyj Oliwier III C, Sambór...
Konkurs Bezpieczny Internet - wyniki
2014-02-11
I miejsce - Kinga Górka kl. VIa (28 pkt.) i Małgorzata Lewoniuk kl. VIc (28 pkt.)
II miejsce - Martyna Żukowska kl. Vd (27 pkt.)
III miejsce - Angelika Kita kl. Vd (25 pkt.)
Grtulujemy!
Organizatorzy:
Katarzyna Lipińska
Kamila...
Konkurs plastyczny - Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego
2014-02-02
Wyniki:
I miejsce – OLIWIA HAUZER II B
II miejsce – JAKUB RĄCZKA II C
III miejsce – WERONIKA SŁOMCZEWSKA III A
WYRÓŻNIENIA:
OLIWIA CHABIOR II D
MAGDALENA BOŃKA I C
WIKTORIA PRZYBYŁA II D
MILENA KOZŁOWSKA II A
JGA CHŁĄDZYŃSKA...
Wyniki szkolnego konkursu kolęd i pastorałek
2014-01-06
Kategoria solista:
I miejsce Milena Sarna - klasa III d
II miejsce Julia Przybyła - klasa III c
II miejsce Stanisław Kukier - klasa II d
III miejsce Oliwia Pełka - klasa II c
Kategoria duet:
I miejsce Wojciech Michniak i Kacper...
Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych
2013-12-09
3 grudnia 2013r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych dla klas III.
Oto wyniki:
1. Karolina Piktel III a - 18p.
2. Wiktoria Pietrzykowska III e - 17p.
3. Krzysztof Górka III b - 16p.
Magdalena Granicka...
Wyniki konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych dla klas IV-VI
2013-12-04
I miejsce:
Aleksandra Wójcik, klasa Vc
II miejsce:
Paulina Włodarczyk, klasa VI b
III miejsce:
Aleksandra Pawłowska, klasa IV c
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym...
Turniej w dwa ognie
2013-12-04
04 grudnia 2013r. odbyły się międzyklasowe rozgrywki w „Dwa ognie”, w których udział wzięły klasy IVA, IVB i IVC. Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym”. Uczniowie potraktowali turniej bardzo poważnie o czym świadczą...
Strona: 1/2
- Strona 1
- Strona 2
- Następna strona
- Ostatnia strona