Szkoła Podstawowa nr 39 | im. Kornela Makuszyńskiego

41-219 Sosnowiec ul. Lubelska 51

Tel:(32) 263-12-47

 

 

 

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2942603
  • Do końca roku: 18 dni
  • Do wakacji: 190 dni

ARCHIWUM 2013/2014

Artykuły

Wyniki konkursu ortograficznego

KLASY II

I miejsce Jakub Krzynówek - klasa II a

                Nikola Kita - klasa II a

II miejsce Aleksandra Ślęzak - klasa II d

                 Patryk Szczerbowski - klasa II a

III miejsce Dawid Gołąb - klasa II c

 

KLASY III

I miejsce Wiktoria Pietrzykowska - klasa III e

                 Dominika Zięciak - klasa III a

II miejsce Weronika Hat - klasa III c

III miejsce Michał Mendyk klasa III a

 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Organizatorzy konkursu p. Gabriela Missir, p. Edyta Rodak, p. Barbara Zimny

dziękują wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Czytaj więcej o: Wyniki konkursu ortograficznego

Poliglota wyniki

28 maja 2014 r, odbył się szkolny konkurs POLIGLOTA roku szkolnego 2013/2014


Z radością informujemy, że
ANNA GODOŃ kl. VIa
otrzymała tytuł
POLIGLOTA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

II miejsce - KINGA DUDA kl. VIa
III miejsce- MARTYNA NIŻNIKOWSKA kl. VIa

Uczennice wykazały się świetną znajomością języka polskiego, języka angielskiego i języka francuskiego.


GRATULUJEMY !!!

ORGANIZATORKI: p. B.Jurek- Rech, p. M. Czyż, p. A. Stępień,

Czytaj więcej o: Poliglota wyniki

Laureaci konkursu ortograficznego

II SZKOLNE DYKTANDO 2013/2014


KLASY IV

Kacper Baran IV c
Zuzanna Juda IV c
Dominika Mantura IV c


KLASY V- NIE WYŁONIONO

KLASY VI

Patrycja Czyżowska VI b
Natalia Stępień VI c
Jakub Hat VIc
Oliwia Stokłosa VIc
Julia Kurek VIc

GRATULUJEMY – p. A. Stępień i p. E.Sobczyk

Czytaj więcej o: Laureaci konkursu ortograficznego

Omnibus klas I-III

Miło nam poinformować, że OMNIBUSEM roku 2013/2014 zostali uczniowie:


OMNIBUSEM klas I  - zostaje  OLIWIA DZIERŻEK I C

OMNIBUSEM klas II  - zostaje  OLIWIA CHABIOR II D

OMNIBUSEM klas III  - zostaje  FILIP ZAGAŁA III C

 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Organizatorzy konkursu p. Ilona Borcz, p. Edyta Eliasz, p. Ilona Siwirska,  p. Barbara Zimny dziękują wszystkim uczniom za udział w konkursie, a wychowawcom za przygotowanie swoich podopiecznych.

 

Czytaj więcej o: Omnibus klas I-III

Wyniki konkursu: Zakręcony bukiet dla Mamy

I miejsce JANUS KAROLINA IVa

II miejsce PRAŻUCH JAKUB Ic

III miejsce PRZYBYŁA JULIA IIIc

Wyróżnienie: MICHALEC NATALIA gr. Chmurki

 

Gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział w konkursie

Czytaj więcej o: Wyniki konkursu: Zakręcony bukiet dla Mamy

Wyniki konkursu MAM TALENT

KLASY O 


I miejsce ZESPÓŁ CHMURKI  Nikola Chwieralska, Wiktoria Matusiak, Ilona Czajkowska, Natalia Dyduch, Natalia Michalec.

II miejsce układ taneczny GRUPY PSZCZÓŁKI

III miejsce TRIO z GRUPY MOTYLKI  Aleksandra Majcher, Klaudia Szulińska i Julia Kowalska  

Wyróżnienie Miłosz Juszczyk z grupy MOTYLE


KLASY I - III


KATEGORIA "ŚPIEW" soliści

I miejsce Julia Przybyła klasa IIIc

II miejsce Milena Sarna klasa IIId

III miejsce Hanna Dujka klasa IIa

Wyróżnienia Klaudia Malinowska z klasy Id i Filip Nowakowski z klasy Id


KATEGORIA "ŚPIEW" zespół

II miejsce Wiktoria Przybyła, Zuzanna Wróbel, Wiktoria Rogacz, Natalia Pobiega z klasy IId

 

KATEGORIA "TANIEC"  zespół

II miejsce zespół z klasy IIIc Natalia Bajor, Oliwia Adamuszek, Szymon Sambór, Filip Zagała

Wyróżnienia  zespół z klasy IIb  Julia Tkacz, Oliwia Krawczewska i zespół  z klasy Ic  Oliwia Dzierżek, Julia Komornicka  

 

KATEGORIA "TANIEC"  soliści

I miejsce Krystyna Czarnik klasa Ic

II miejsce Natalia Pobiega klasa IId

Wyróżnienia: Jakub Połeć z klasy Id, Nadia Lechowicz z klasy Id, Jakub Prażuch z klasy Ic

 

KATEGORIA "INNE..." soliści

I miejsce Sandra Rivelli klasa IIb - recytacja wiersza

I miejsce Martyna Kołodziejczyk klasa IIIc - recytacja wiersza

II miejsce Weronika Hat klasa  IIIc - pokaz gimnastyki artystycznej

II miejsce Dawid Rupiński klasa IIIb - keyboard

Czytaj więcej o: Wyniki konkursu MAM TALENT

wyniki konkursów

Szkolny konkurs "Żyję zdrowo"
1 miejsce Paulina Włodarczyk
2 miejsce Marcel Rusiński
3 miejsce Martyna Żukowska

Konkurs plastyczny "Tu gdzie mieszkam "

1 miejsce Patrycja Szczęsna
2 miejsce Zuzanna Grabowska

Turniej Wiedzy ekologicznej 1 z 10

1 miejsce drużynowo Anna Musiał, Agata Koryciak VB
2 miejsce Angelika Kita, Martyna Żukowska VD
2 miejsce Patrycja Czyżowska, Paulina Włodarczyk VIB

Czytaj więcej o: wyniki konkursów

Plakat kraju anglojęzycznego - wyniki

WYNIKI KONKURSU NA PLAKAT KRAJU ANGLOJĘZYCZNEGO:


1.     Oliwia Miszczak III c

2.     Patrycja Szczęsna VI c

3.     Wiktoria Pietrzykowska III e


Gratulujemy!

                                                                                        Organizatorzy: M. Czyż, A. Gęgotek, E. Golletz

Czytaj więcej o: Plakat kraju anglojęzycznego - wyniki

Konkurs taneczny - wyniki

Wyniki szkolnego konkursu „YOU CAN DANCE”, który odbył się 30 kwietnia 2014 r. 

 

W kategorii soliści:

I  miejsce w kategorii soliści nie zostało przyznane

II  miejsce Kacper Sokalski II A

ex aequo II  miejsce Julia Przybyła III C
III miejsce Magdalena Granicka III C

 

W kategorii zespoły:

I miejsce Chabior Oliwia II D, Pobiega Natalia II D

I miejsce Magdyj Oliwier III C, Sambór Szymon III C, Bajor Natalia III C, Adamuszek Oliwia III C

 

 Gratulujemy wszystkim nagrodzonym. 

 

Organizatorzy konkursu: mgr Beata Kołodziej, mgr Barbara Pawłowska, mgr Edyta Wybraniec - Kukla, mgr Edyta Eliasz

 

Czytaj więcej o: Konkurs taneczny - wyniki

Konkurs Bezpieczny Internet - wyniki

I miejsce - Kinga Górka kl. VIa (28 pkt.) i Małgorzata Lewoniuk kl. VIc (28 pkt.)

II miejsce - Martyna Żukowska kl. Vd (27 pkt.)

III miejsce - Angelika Kita kl. Vd (25 pkt.)


Grtulujemy!


Organizatorzy:

Katarzyna Lipińska

Kamila Kłosowaka

Czytaj więcej o: Konkurs Bezpieczny Internet - wyniki

Konkurs plastyczny - Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego

Wyniki:

I miejsce – OLIWIA HAUZER II B

II miejsce – JAKUB RĄCZKA II C

III miejsce – WERONIKA SŁOMCZEWSKA III A

 

WYRÓŻNIENIA:

OLIWIA CHABIOR II D

MAGDALENA BOŃKA I C

WIKTORIA PRZYBYŁA II D

MILENA KOZŁOWSKA II A

JGA CHŁĄDZYŃSKA IIA

KACPER PSZCZÓŁKOWSKI III A

PATRYK MIKOS II B

SZYMON KOPEĆ II C

KRZYSZTOF BORDA III D

JAKUB PRAŻUCH I C

 

Gratulujemy zwycięzcą i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, za wykonanie pięknych prac.

Dyplomy zostaną wręczone na apelu podsumowującym pierwsze półrocze.


Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny - Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego

Wyniki szkolnego konkursu kolęd i pastorałek

Kategoria solista:

I miejsce Milena Sarna - klasa III d

II miejsce Julia Przybyła - klasa III c

II miejsce Stanisław Kukier - klasa II d

III miejsce Oliwia Pełka - klasa II c

 

Kategoria duet:

I miejsce Wojciech Michniak i Kacper Sokalski - klasa III a

II miejsce Magdalena Waluch i Oliwia Krawczewska - klasa II b

III miejsce Barbara Krawczyk i Weronika Szymiec - klasa II d


Czytaj więcej o: Wyniki szkolnego konkursu kolęd i pastorałek

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

3 grudnia 2013r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych dla klas III.


Oto wyniki:

 

1. Karolina Piktel III a - 18p.
2. Wiktoria Pietrzykowska III e - 17p.
3. Krzysztof Górka III b - 16p.
    Magdalena Granicka III c - 16p.
    Mateusz Juskowiak III b  -16p.
    Oliwia Miszczak III c - 16p.


Gratulujemy zwycięzcom!

Czytaj więcej o: Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Wyniki konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych dla klas IV-VI

I miejsce:

Aleksandra Wójcik, klasa Vc


II miejsce:

Paulina Włodarczyk, klasa VI b


 III miejsce:

Aleksandra Pawłowska, klasa IV c

  

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym pierwsze półrocze.

 

Organizatorzy:
p. Monika Czyż
p. Beata Jurek-Rech

Czytaj więcej o: Wyniki konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych dla klas IV-VI

Turniej w dwa ognie

04 grudnia 2013r.  odbyły się  międzyklasowe rozgrywki w „Dwa ognie”, w których udział wzięły klasy IVA, IVB i IVC. Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym”. Uczniowie potraktowali turniej bardzo poważnie o czym świadczą wyniki meczów.

IVA – IVB  11: 12 wygrana IVB - I miejsce IVB

IVA – IVC  13:14 wygrana  IVC - II miejsce IVC

IVB – IVC  16:15 wygrana  IVB- III miejsce IVA


GRATULUJEMY!


Organizatorzy: Beata Maj, Piotr Rotko

Czytaj więcej o: Turniej w dwa ognie