Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Zasady żywienia

Zasady żywienia

Zasady dożywiania dzieci w szkołach i przedszkolach regulują:

• Zarządzenie Nr 853 Prezydenta Miasta Sosnowca, z dnia 28 września 2011r.
  • Zarządzenie Nr 934 Prezydenta Miasta Sosnowca z dnia 19 października 2011r. w sprawie zmiany Zarządzenia nr 853 Prezydenta Miasta Sosnowca z dnia 28 września 2011r.

Z dożywiania w szkole (w formie obiadów) mogą korzystać uczniowie, których rodzice /opiekunowie złożyli kartę zapisu na posiłki (do pobrania ze strony www lub w szkole) lub dostarczyli decyzję MOPS.

Szanowni Państwo

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 39 w Sosnowcu informuje, iż z dniem 01 stycznia 2018 roku uległa zmianie forma dokonywania płatności za obiady w szkole.

Wpłat należy dokonywać za pomocą przelewu bankowego lub przekazem pocztowym.
Numer konta (nowy), na które należy dokonywać wpłat:

PKO BP

W tytule wpłaty należy wpisać:

- nazwisko i imię ucznia
- SP 39
- obiady w miesiącu...

Przypominamy jednocześnie, iż wpłat za żywienie dziecka w szkole należy dokonywać zawsze między 1-10 dniem każdego bieżącego miesiąca. Od wpłat dokonanych po terminie, naliczane będą ustawowe odsetki za zwłokę.
Od września 2016 roku stawka żywieniowa wzrosła i obecnie cena jednostkowa obiadu wynosi: 2,75 zł.
Kwoty do wpłat - wyliczone indywidualnie dla każdego dziecka, są eksponowane na początku każdego miesiąca, na tablicy ogłoszeń (w przedsionku wejścia do szkoły) oraz na stronie internetowej - w zakładce żywienie/kwoty do wpłat za żywienie.

Prosimy o niewpłacanie innych kwot niż podane.

Z uwagi na konieczność ochrony danych osobowych, nie są wykazywane nazwiska dzieci lecz inicjały oraz numerek obiadowy obowiązujący ucznia na jadalni. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z kierownikiem świetlicy – panią Elżbietą Gawlik.

Szczegółowe zasady dożywiania dzieci w szkole znajdują się w Karcie zapisu na obiady oraz Regulaminie korzystania ze stołówki.