• Odwiedziło nas: 2751902

Gazetka nr 1 2010/2011

Szanowni Państwo!

Gazetkę traktuję jak kolejną formę komunikowania się z Rodzicami naszych uczniów. Oczywiście najlepszą formą jest rozmowa. Wymaga jednak bezpośredniego kontaktu. My-nauczyciele, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Można przyjść do szkoły i z nami nauczycielami, dyrektorem rozmawiać, nie tylko gdy są zebrania. A tematów powinno być wiele. Oczywiście o dziecku, jego problemach, postępach, zachowaniu, zdrowiu, samopoczuciu... Myślę, iż można również rozmawiać o tym, co się w szkole podoba lub nie... Co można zmienić wspólnie... Zawsze gdy mam okazję do wystąpienia przed rodzicami - zapraszam ich do współpracy. Byłoby wspaniale, gdyby Rodzice mieli pomysły co zrobić, aby było lepiej - przecież dla własnych dzieci... Chciałoby się rzec więcej inicjatywy!

Przeglądając stronę internetową szkoły czytam na forum - tam łatwiej się wypowiedzieć, bo anonimowo, że toalety są tragiczne, że śmierdzi, że dyrektor się nie stara...

Tych, którzy to piszą serdecznie zapraszam do bezpośredniej rozmowy, chętnie z tymi Rodzicami porozmawiam. Pokażę również pisma kierowane do instytucji, od których zależy przyznanie szkole środków finansowych na wskazany remont.

W tym roku Szkoła otrzymała dzięki naszym staraniom:

62.000zł na wymianę okien,

230.000zł na plac zabaw w ramach programu rządowego „Radosna Szkoła",

10.000zł na monitoring wizyjny ( kamery wokół szkoły),

12.000zł na pomoce dydaktyczne do świetlicy, również w ramach programu rządowego „Radosna Szkoła".

Dyrektor w ramach swoich możliwości dokonuje starań, aby remont toalet był wykonany w 2011 roku. Już niedługo przekonamy się czy w planach remontu szkół na 2011 znajdzie się nasza Szkoła.

.