Szkoła Podstawowa nr 39 | im. Kornela Makuszyńskiego

41-219 Sosnowiec ul. Lubelska 51

Tel:(32) 263-12-47

 

 

 

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2529842
  • Do końca roku: 137 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Zajęcia pozalekcyjne

NAZWISKO
I IMIĘ NAUCZYCIELA

RODZAJ ZAJĘĆ

UCZESTNICY ZAJĘĆ

TERMIN

(DZIEŃ TYGODNIA, GODZINA)

SALA

Aksamit Aleksandra

Koło zainteresowań - chemia

Klasy VII

Wtorek 7.30 - 8.00

 

Borcz Ilona

Klub Kotka Logotka

IA

Środa 9.45-10.30 (2 razy w miesiącu)

 

Borecka Edyta

Koło rozwoju osobistego

IIID

Czwartek 10.35 - 11.20

20

Dłubis Anita

Koło rozwoju osobistego  

SK PCK, szkolenia sanitarne

IIA

Klasy I – VII

Poniedziałek 10.30 - 11.15

według uzgodnień z wychowawcą klasy

28A/jadalnia

sala lekcyjna danej klasy

Dorochowicz Ewa

Koło polonistyczne

IIIB

Poniedziałek  12.25 - 13.10

25

Eliasz Edyta

Radzę sobie coraz lepiej

Koło recytatorsko teatralne „Promyczek”

IIIF

Wtorek (co drugi tydzień)

sala plastyczna

Gawlik Elżbieta, Zimny Agnieszka

Klub Wolontariatu

Społeczność Szkolna

Akcje organizowane cyklicznie

 

Gnatowska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze dla klas VA, C

Klasy V

Poniedziałek 13.35 - 14.20

21

Golletz Ewelina

Koło j. angielskiego dla klas I – III

klasy I – III

Czwartek 8.45 - 9.45

23

Górska Magdalena

SKS klasy IV

Klasy IV

Wtorek 14.25 - 15.25

Piątek 14.25 - 15.25

Sala gimnastyczna

Jurek – Rech Beata

Konsultacje językowe

Klasy VII, VIA

Czwartek 14.20 - 15.05

30

Kajdas Joanna

Konsultacje z przyrody

Klasy IV – VI

Poniedziałek 8.00 - 8.45

Czwartek 12.45 - 13.30

16

16

Kania Joanna

Koło historyczne dla klas IV, konsultacje

Konsultacje historyczne dla klas IV – VI

Klasy IV

Klasy IV – VI

Wtorek 14.25 - 15.05

Środa 14.25 - 15.05

16

16

Kapalczyk Olga

SOS z j. polskiego

IVA, IVB, IVC, IVD

Poniedziałek 12.45 - 13.20

Poniedziałek 13.35 - 14.20

6

6

Kluźniak – Zaczyńska Anna

Koło „Mądra głowa” z biologii  i przyrody

Konsultacje z przyrody

VIIA, VIIB, VIID, VIIE, VIA, VIB

Klasy IV - VI

Środa 7.10 - 7.55

Czwartek 15.15 - 16.00

14

14

Kłosowska Kamila

Koło rozwoju osobistego z matematyki  

Konsultacje z informatyki

Klasy VII

Klasy VI – VII

Poniedziałek 14.25 - 15.10

Poniedziałek 15.15 - 16.00 (w razie potrzeb)

16

43

Kołodziej Beata

SOS z przyrody

Koło PCK, szkolenia sanitarne

Klasy IV – V

Klasy I – VII

Wtorek 13.35 - 14.20

według uzgodnień z wychowawcą klasy

13

sala lekcyjna danej klasy

Koziarz Izabela

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Kółko j. angielskiego

Klasy IV – VII

Klasy IV – VII

Środa 14.25-15.10

Czwartek 14.25 - 15.10

22

21

Królewicz Magdalena

Koło dziennikarskie „Salon literacki Koziołka Matołka”

Klasy VI ,VII

Wtorek 15.20 - 16.00

32

ks. Ziental Grzegorz

Koło gitarowe dla klas III – VII

Klasy III – VII

Środa  14.20 - 15.10

S.M.

Kukla Robert

Zajęcia muzyczne

Klasy IV – VII

Poniedziałek 14.20-15.10

2

Kulik Stanisława

Koło rozwoju osobistego z  matematyki  

SOS  matematyczne konsultacje

Klasy VA – D

Klasy V, VII

Wtorek 13.35 - 14.20

Wtorek 14.25 - 15.10

22

22

Kwiatkowska Karolina

Koło gitarowe dla klas III – VII

Klasy III – VII

Środa  14.20 - 15.10

S.M.

Lipińska Katarzyna

Koło informatyczne

Konsultacje z informatyki i techniki

Grupa  świetlicowa

IV – VI

Środa 12.30 - 13.30

Wtorek 13.35 - 14.20 (według uzgodnienia i potrzeb)

45

43

Maj Beata

Zajęcia sportowe SKS

Gimnastyka korekcyjna

Klasy VI, VII dziewczynki

IIB

Poniedziałek  14.25 - 15.10

Wtorek 13.35 - 14.20

Sala gimnastyczna

Sala korekcyjna

Mędrzycka Katarzyna

Koło informatyczne

Konsultacje informatyczne (dla chętnych po wcześniejszym ustaleniu terminu)

Grupa świetlicowa

Klasy IV – VI

Wtorek 12.30 - 13.20

Poniedziałek 15.30 - 16.20

43

45

Missir Gabriela

Koło rozwoju osobistego

Koło plastyczne

IIIE

Klasy III

Środa 11.30 - 12.15

Poniedziałek  12.30 - 14.30

25

24

Nocoń Anna

Koło literacko – plastyczne

Klasy I – III

Piątek 8.30 - 9.30 

24

Nowak Rafał

Zajęcia sportowe SKS

Klasy IV – VII chłopcy

Klasy IV – VII dziewczynki

Wtorek 7.10 - 7.55

Piątek 7.10 - 7.55

Sala gimnastyczna

Sala gimnastyczna

Orlikowska Justyna

Zespól rozwoju osobistego  

 

Zbiórki ZHP

Klasy IV

Klasy VII

 

Czwartek 13.30 - 14.20

Czwartek 14.30 - 15.15

Piątek 14.30 - 16.00

13

13

Harcówka

Pawlik Marlena

Koło informatyczne

Konsultacje informatyczne (dla poprawiających)

Uczniowie I – III

Uczniowie IV – VII

Wtorek 9.45 - 10.30

Piątek 12.25 - 13.00

43

43

Pawłowska Barbara

Zespół rozwoju osobistego  

 

Środa 14.20 - 15.05

24

Pęczek Elżbieta

Koło „Matematyka jest wszędzie” dla klas
V – VII

Koło rozwoju osobistego z matematyki

Klasy V – VII

 

Klasy VI

Wtorek 14.25 - 15.10

 

Wtorek 15.15 – 16.00

15

 

15

Rodak Edyta

Zespól rozwoju osobistego  

 

Środa 12.30 - 13.15

 

Rotko Piotr

Zajęcia sportowe SKS

Zajęcia sportowe SKS

Klasy IV – VI

Klasy IV – V

Wtorek 14.25 - 15.25

Środa 14.25 - 15.25

Sala gimnastyczna

Sala gimnastyczna

Ryba Mirosława

Papierowe fantazje (Qulling)

II – VI

Poniedziałek 14.00 - 14.45

biblioteka

Sadowska Krystyna

Wiem więcej – zajęcia pozalekcyjne z geografii

Koło turystyczno – przyrodnicze „Młody Odkrywca”

Klasy VII

VA

Poniedziałek 14.25 - 15.10

1 raz w miesiącu

14

W terenie

Seweryn Marta

Zajęcia plastyczne o charakterze religijnym

 

Czwartek 12.45 - 13.30

24

Siwirska Ilona

Zespół rozwoju osobistego  

SK PCK, szkolenia sanitarne

IIB

Klasy I – VII

Piątek 11.30 - 12.15

według uzgodnień z wychowawcą klasy

28A 

sala lekcyjna danej klasy

Sobusik Monika

Zespól rozwoju osobistego  z języka angielskiego

Koło origami dla wychowanków świetlicy

Klasy IV – VII

wychowankowie świetlicy

Poniedziałek 14.25 - 15.10

Środa 7.15 - 7.45

50

świetlica

Stefańska Anna

Zespól rozwoju osobistego z matematyki

Zabawy z matematyką

Klasy IV

IIIG – świetlica

Poniedziałek 13.35 - 14.20

Środa 12.30 - 13.30, 13.30 - 14.20
(2 godz. co drugi tydzień)

22

Stępień Anna

Zajęcia dodatkowe z j. polskiego – koło polonistyczne

Klasy VIIB, VIID, VIIE, VIA

Wtorek 14.25 - 15.10

18

Stolarczyk Aleksandra

Koło rozwoju osobistego

Koło naukowe „Odkrywca”

IIIA

IIIA

Czwartek  10.30 - 11.20

Poniedziałek 15.10 - 15.65

28A

8

Ślusarczyk Marek

Koło historyczne V – VII

Klasy V – VII

Wtorek 14.25 - 15.10

1

Ślusarczyk Marta

SOS z j. polskiego

Klasy IV – V

 

Środa 13.20 - 14.20

co drugi czwartek 12.45 - 13.30

7

7

Turek Marta

Zajęcia wyrównawcze

IV – V

Poniedziałek 13.35 - 14.20

 

Wroniecka Iwona

Koło Plastyczne  

IB

Piątek 11.30 - 12.15

26

Wybraniec – Kukla Edyta

Koło muzyczne

Koło wokalne

IC

IC

Poniedziałek 14.20 - 15.05

Poniedziałek 11.30 - 12.15

 

Zander – Stajno Monika

Koło sportowo – relaksacyjne

Klasy I  III

Piątek 11.30 - 12.3

świetlica