Szkoła Podstawowa nr 39 | im. Kornela Makuszyńskiego

41-219 Sosnowiec ul. Lubelska 51

Tel:(32) 263-12-47

 

 

 

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2931169
  • Do końca roku: 21 dni
  • Do wakacji: 193 dni

Grono Pedagogiczne

DYREKCJA SZKOŁY

mgr Renata Rudecka

nauczyciel dyplomowany, dyrektor szkoły

mgr Krystyna Sadowska

nauczyciel dyplomowany, zastępca dyrektora

mgr Agnieszka Zimny

nauczyciel dyplomowany, zastępca dyrektora

mgr Elżbieta Gawlik

nauczyciel dyplomowany, kierownik świetlicy

PEDAGOG

mgr Agnieszka Zimny

nauczyciel dyplomowany

PSYCHOLOG

mgr Blanka Pęczek-Bassa

nauczyciel kontraktowy

BIBLIOTEKARZ

mgr Anna Nocoń

nauczyciel mianowany

OPIEKUNOWIE ŚWIETLICY

mgr Elżbieta Gawlik

nauczyciel dyplomowany, kierownik świetlicy

mgr Renata Rudecka

nauczyciel dyplomowany, dyrektor szkoły

mgr Małgorzata Rosa

nauczyciel kontraktory

p. Magdalena Fornagiel

 

p. Michał Wiśniewski

nauczyciel stażysta

mgr Karolina Kwiatkowska

nauczyciel kontraktowy

mgr Marlena Pawlik

nauczyciel kontraktowy

WYCHOWAWCY KLAS I

mgr Edyta Borecka

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy Ia

mgr Gabriela Missir

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy Ib

mgr Aleksandra Stolarczyk

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy Ic

WYCHOWAWCY KLAS II

mgr Edyta Rodak

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy IIa

mgr Iwona Wroniecka

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy IIb

mgr Edyta Wybraniec-Kukla

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy IIc

WYCHOWAWCY KLAS III

mgr Anita Dłubis

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy IIIa

p. Ilona Siwirska

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy IIIb

JĘZYK POLSKI

mgr Marta Ślusarczyk

nauczyciel kontraktowy, wych. klasy Vf

mgr Olga Kapalczyk

nauczyciel kontraktowy, wych. klasy Vd

mgr Anna Stępień

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIIa

mgr Magdalena Królewicz

nauczyciel mianowany, wych. klasy VIIIa

mgr Małgorzata Gnatowska

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIa

mgr Beata Kołodziej

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy Vg

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Monika Sobusik

nauczyciel mianowany

mgr Ewelina Golletz

nauczyciel dyplomowany

mgr Beata Jurek-Rech

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIIIc

mgr Agnieszka Gęgotek

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy Vc

mgr Magdalena Beneś

nauczyciel kontraktowy

mgr Marta Turek

nauczyciel dyplomowany

JĘZYK FRANCUSKI

mgr Beata Jurek-Rech

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIIIc

HISTORIA

mgr Joanna Kania

nauczyciel kontraktowy

mgr Marek Ślusarczyk 

nauczyciel mianowany, wych. klasy IVd 

MATEMATYKA

mgr Kamila Kłosowska

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIIc

mgr Katarzyna Lipińska

nauczyciel dyplomowany, wych.klasy VIIb

mgr Elżbieta Pęczek

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIc

mgr Anna Stefańska

nauczyciel dyplomowany, wych.klasy IVb

mgr Justyna Orlikowska

nauczyciel mianowany, wych. klasy VIIIe

mgr Teresa Krzystanek

nauczyciel dyplomowany

PRZYRODA

mgr Anna Kluźniak-Zaczyńska

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIIId

mgr Anna Banaś-Szyja

nauczyciel mianowany 

mgr Beata Kołodziej

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy Vg

mgr Joanna Kajdas

nauczyciel kontraktowy

BIOLOGIA

mgr Anna Kluźniak-Zaczyńska

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIIId

GEOGRAFIA

mgr Krystyna Sadowska

nauczyciel  dyplomowany, z-ca dyrektora

FIZYKA

 mgr Justyna Orlikowska

 nauczyciel mianowany, wych. klasy VIIIe

CHEMIA

mgr Aleksandra Aksamit

nauczyciel dyplomowany

TECHNIKA/ZAJĘCIA TECHNICZNE

mgr Katarzyna Lipińska

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIIb

INFORMATYKA/ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

p. Mirosława Ryba

nauczyciel dyplomowany

mgr Katarzyna Mędrzycka

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy IVc

mgr Marlena Pawlik

nauczyciel kontraktowy

PLASTYKA

 mgr Edyta Eliasz

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy IVf

MUZYKA

mgr Robert Kukla

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy Vb

p. Michał Wiśniewski

nauczyciel stażysta

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Beata Maj

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIIIb

mgr Rafał Nowak

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIId

mgr Piotr Rotko

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIb

mgr Magdalena Górska

nauczyciel kontraktowy, wych. klasy IVe

mgr Robert Kukla

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy Vb

GIMNASTYKA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNA

mgr Beata Maj

nauczyciel dyplomowany, wych. klasy VIIIb

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr Barbara Binder

nauczyciel dyplomowany

RELIGIA

mgr Aleksandra Nowakowska

nauczyciel mianowany

ks. Ryszard Pietrzak

nauczyciel mianowany

mgr Karolina Kwiatkowska

nauczyciel  kontraktowy

mgr Marta Seweryn

nauczyciel dyplomowany