Jesteś tutaj:
  2. Rada Rodziców

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 w składzie:

Jowita Suchańska - Przewodnicząca

Katarzyna Baranowska - Zastępca przewodniczącej

Małgorzata Witek - Sekretarz

Dominika Król - Skarbnik

rr.sp39.sosnowiec@gmail.com

Rada Rodziców Sp 39

Szanowni Rodzice!

Rada Rodziców jest organem, którego celem jest reprezentowanie rodziców wszystkich uczniów naszej szkoły oraz wspieranie działalności statutowej szkoły, przy bieżącej współpracy z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną.

Wspieranie działalności statutowej szkoły jest oparte przede wszystkim na środkach gromadzonych przez Radę Rodziców.

Głównym „sponsorem” tych inicjatyw jesteście Państwo Wy - Rodzice każdego ucznia naszej szkoły.

Szanowni Państwo prosimy o wsparcie, które pozwoli na stałe polepszanie warunków nauki i spędzania czasu przez nasze dzieci w szkole i na jej terenie.

Możemy jako Rada Rodziców również służyć swoim doradztwem, pomocą na wszelkich szczeblach działalności szkoły, pomagać w realizacji imprez, spotkań, festynów itp.

Chcemy, aby dzieci chętnie przychodziły i spędzały miło czas w szkole, i aby kojarzyła się im nie tylko z nauką i obowiązkami, ale również z czasem zabaw, zawodów sportowych itp.

W celu wsparcia naszej działalności i pomocy finansowej dla szkoły prosimy o darowizny, mniejsze lub większe, przekazywane na nasze konto. Decyzję o kierunkach przeznaczania zebranych środków będzie podejmowała Rada Rodziców czyli przedstawiciele klas.

KONTO RADY RODZICÓW

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 39

ul. Lubelska 51, 41-219 Sosnowiec

50 1240 4836 1111 0010 4211 0337

Wszystkie środki  w 100% przeznaczane są na rzecz dzieci w ramach działalności statutowej Rady Rodziców.

NIP RADY RODZICÓW

NIP 644-29-20-746