Gazetka nr 4 2015/2016

Drodzy Uczniowie

Rok szkolny 2015/2016 dobiega końca. Jesteśmy coraz bliżej podsumowania Waszej pracy. Wielu z Was osiągnęło świetne wyniki w nauce, brało udział w konkursach, zajmując wysokie miejsca i tym szczerze gratulujemy. Są też jednak uczniowie, którzy zapomnieli, że aby osiągnąć sukces trzeba pracować systematycznie. Zatem, czy wykorzystaliście dobrze czas na naukę? Czy jesteście zadowoleni z ocen? Jeśli nie, proszę niech każdy z Was się zastanowi co było przyczyną takiego stanu rzeczy. Zrobi „rachunek sumienia”, przemyśli możliwości jakie pojawią się wraz z nowym nadchodzącym rokiem szkolnym i w pełni je zrealizuje. Szukajcie, dowiadujcie się, pytajcie – to Wasze narzędzia do zdobywania wiedzy i uzupełniania tej, którą już posiadacie, a człowiek mądry to ten, który nigdy nie przestaje pytać i poznawać. Rodzice i Nauczyciele są waszymi przewodnikami, pozwólcie im się poprowadzić do wiedzy. Nie oczekujcie też, że będą za Was pracować, bo wtedy osiągnięty sukces nie będzie smakował tak jak powinien.

Adam Mickiewicz napisał:

”Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć”

Jestem głęboko przekonana i mocno w Was wierzę, że możecie dać z Siebie jeszcze więcej.

Trzymam kciuki!!!

Drodzy Rodzice

Serdecznie dziękujemy za to, że czynnie bierzecie udział w życiu szkoły. Dzięki Państwa zaangażowaniu wspólnie zorganizowaliśmy wieczory tematyczne, kiermasze, zabawy oraz imprezy cykliczne opisane na naszej szkolnej stronie.

Dziękujemy, że wspieracie szkołę, bo tym samym wspieracie własne dzieci. One patrząc na Wasze zaangażowanie, uczą się funkcjonować w społeczeństwie, nabierają pewności siebie i poczucia wspólnoty społecznej.

Szczególne podziękowania składam na ręce Rady Rodziców, która w tym roku szkolnym pracuje bardzo prężnie i efektywnie. Liczymy na dalszą, tak intensywną współpracę i mamy nadzieję, że z każdym rokiem zarażać będziemy potrzebą współpracy coraz większą liczbę rodziców.