Gazetka nr 3 2013/2014

Szanowni  Państwo!

Bardzo szybko mija czas. Rok szkolny już w drugiej połowie. Przed nami święta a zaraz po nich „długi majowy weekend” i już maj... Dzień coraz dłuższy, dzieci spędzają więcej czasu na dworze. Już teraz widzimy, że więcej dzieci jest po południu na szkolnym boisku. Boisko szkolne jest atrakcyjne dla wielu osób, często starszych od naszych uczniów.

Dyrektor zwrócił się z prośbą do Policji, Straży Miejskiej i firmy Renoma o nadzór nad dziećmi spędzającymi czas po południu, na terenach wokół szkoły. Dzisiaj apeluję do wszystkich Rodziców aby byli czujni. Na placu szkolnym zbiera się wielu młodych ludzi, którzy nie zawsze chcą grać w piłkę.

Jeśli zauważycie Państwo coś niepokojącego, reagujcie proszę.

Proszę dzwonić na Policję lub do Straży Miejskiej – my pracownicy Szkoły tak czynimy, bo boisko i plac szkolny powinno być dla młodzieży a nie dla wandali i spożywających alkohol.

Dyrektor Szkoły

ŻYCZYMY POGODNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY,