Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. WF z klasą

WF z klasą

Miło nam poinformować, że 10 września 2014 roku otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie przyjęcia do II edycji programu „WF z klasą”, realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) przy medialnym wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Działania finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Został powołany Szkolny Zespół „WF z klasą”, w skład którego wchodzą:

Szkolny Koordynator Programu – mgr Rafał Nowak (nauczyciel wychowania fizycznego)
Dyrektor Szkoły – mgr Elżbieta Szewczyk-Kanios
Nauczyciele Wspomagający:
                – mgr Beata Maj (nauczyciel wychowania fizycznego)
                – mgr Piotr Rotko (nauczyciel wychowania fizycznego)
                – mgr Anna Banaś-Szyja (nauczyciel przyrody)
                – mgr Katarzyna Lipińska (nauczyciel informatyki)
                – mgr Ewa Sobczyk (nauczyciel języka polskiego).

„WF z klasą" to ogólnopolska akcja edukacyjna, która ma na celu przede wszystkim zwiększenie aktywności fizycznej uczniów, a także zmianę myślenia o lekcjach WF-u w polskich szkołach. Program „WF z klasą” wspiera nauczycieli w rozwijaniu kultury fizycznej uczniów i przyczynia się do wypracowania dobrych, sprawdzonych pomysłów na nowoczesne i ciekawe lekcje.