Gazetka nr 2 2012/2013

Słów kilka od Dyrektora

Szanowni Państwo!

Zbliża się koniec pierwszego semestru. Uczniowie są już ocenieni, teraz czekają na ferie. W czasie ferii szkoła będzie gruntownie sprzątana,
ale będą też wykonywane drobne remonty, m.in. będzie demontowana boazeria z kolejnej części korytarza szkolnego.

Ja, dziękuję wszystkim darczyńcom, w tym Rodzicom, za wszelką pomoc.

Dziękuję:

• Rodzicom, którzy wpłacili na konto Rady Rodziców choćby najmniejszą kwotę,

• Rodzicom, którzy podjęli się trudu pomalowania sal lekcyjnych,

• Rodzicom, którzy piekli ciasta na różne uroczystości szkolne,

• Rodzicom, którzy współpracowali ze szkołą, choćby uczestnicząc w różnych imprezach i przedsięwzięciach organizowanych przez nas.

Z wielką radością informuję, iż są ludzie dobrego serca w naszym kraju.

Przykładem jest Pan Łukasz Piątek z Żelazka, który przekazał kilka tysięcy zł jako darowiznę. Dzięki tej wpłacie zakupiono mebelki do sali nr 14.

Panowie Jarosław Jasik z Wrocławia oraz Marek Dras z Katowic wpłacili znaczne kwoty, stanowiące pomoc materialną konkretnemu uczniowi. Takie postawy pozwalają wierzyć w dobro drugiego człowieka, szczególnie w sytuacji, gdy niektórzy Rodzice nie chcą wpłacać na konto Rady Rodziców nawet minimalnej kwoty.

Czytaj więcej o: Słów kilka od Dyrektora