Gazetka nr 1 2012/2013

Słów kilka od Dyrektora

Szanowni  Państwo!

Rok szkolny trwa  już prawie trzeci miesiąc. Uczniowie  wdrożyli się do nauki po wakacyjnej przerwie. My nauczyciele staramy się, aby oprócz nauki dostarczać uczniom różne przyjemności. Dzieci wyjeżdżają do kina, teatru, na wycieczki, bawią się na dyskotekach. Dbamy o wygląd sal oraz korytarzy szkolnych. Teraz przystąpiliśmy do demontażu brzydkiej  boazerii na korytarzach szkolnych.

osy. Nasza szkoła wzięła udział w konkursie TESCO dla szkół "Zdrowo najedzeni". Już od poniedziałku 19 listopada można oddawać swoje głosy na  film naszej szkoły.

Żeby głosować, trzeba mieć założone konto na stronie www.tescodlaszkol.pl  i być do niego zalogowanym. Rejestracja konta jest prosta: wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia i wybrany nick, czyli nazwę lub pseudonim, pod jakim będziecie widoczni na stronie. Przy każdym filmie w okresie głosowania, czyli od 19.11 do 17.12.2012r. znajdziecie Państwo przycisk „oddaj głos”. Jeden zalogowany użytkownik ma możliwość oddania jednego głosu dziennie na dany film.

Liczymy na pomoc we wspólnej zabawie, nagrody są cenne.

Dyrektor  Szkoły

Czytaj więcej o: Słów kilka od Dyrektora