• Odwiedziło nas: 2751952

Gazetka nr 4 2011/2012

Szanowni  Państwo!

Szybkimi krokami zbliżają się wakacje, ale wcześniej uroczyste zakończenie roku szkolnego i czas na podsumowania. Uczniowie otrzymają  świadectwa, najlepsi  uczniowie, jak co roku, mogą liczyć na nagrody książkowe. Nagrody sponsorują Rodzice uczniów, wpłacając środki finansowe w postaci składki  na konto Rady Rodziców.

Wszystkie pieniążki, które Państwo wpłacacie przeznaczone są na realizacje zadań związanych z dziećmi. Każdego roku przedstawiane są sprawozdania finansowe, które  pokazują na jakie cele są one przeznaczane. W czasie tego roku szkolnego wpłaciliście Państwo łącznie do dnia dzisiejszego 3280,00 zł. Trzeba przyznać, iż jest to suma bardzo niewielka na 600 uczniów naszej szkoły.

Zastanawiam się z czego to wynika, skąd  ta niechęć, bo przecież zawsze Rodzice wspierali finansowo Szkołę. Zdaję sobie sprawę, iż wielu rodzinom, dzisiaj żyje się ciężko, Szkoła też ma swoje liczne problemy finansowe i nie może spełnić wszystkich oczekiwań, a tak bardzo byśmy chcieli.

Chcielibyśmy, aby Szkoła była barwna, kolorowa, ściany czyste, papier toaletowy, mydło w każdej łazience.

Zwracam się zatem z apelem do wszystkich Rodziców, którzy „wiążą koniec z końcem” i dla których wpłata na rzecz Rody Rodziców nie spowoduje wielkiego uszczerbku w rodzinie, pomóżcie, proszę…pomóżcie Dzieciom…

Dyrektor  Szkoły