Gazetka nr 2 2010/2011

Szanowni  Państwo!

Szkoła, jak dom rodzinny jest miejscem, w którym dziecko powinno być  najważniejsze.

Od momentu zapisania dziecka do szkoły jest ono traktowane podmiotowo. W szkole dzieci nie tylko się uczą. Jest pasowanie na ucznia, są wycieczki, uczniowie chodzą na spektakle filmowe oraz do teatru. Uczniowie mogą uczestniczyć  w różnych zajęciach pozalekcyjnych. Organizujemy dyskoteki, bale, obchodzimy święta państwowe oraz religijne. Zwracamy uwagę, aby uczniowie regularnie uczęszczali na zajęcia lekcyjne, aby się nie spóźniali, aby byli zdyscyplinowani. Te wszystkie działania szkoły, mają służyć prawidłowemu rozwojowi dziecka oraz mają kształtować prawidłową postawę. Nam dorosłym powinno zależeć na najlepszym wykształceniu  i wychowaniu młodego  pokolenia. Musimy młodych dobrze przygotować do dorosłego życia, bo przecież oni muszą nas kiedyś zastąpić.