Gazetka nr 3 2010/2011

Szanowni  Państwo!

Szanowni Rodzice!

Wspólnie kończymy kolejny rok szkolny. Po 10 miesiącach nauki, dzieci mają upragnione wakacje, czyli czas na odpoczynek i na zbieranie sił, na kolejne lata nauki.

Po podsumowaniu wyników nauczania należy stwierdzić, iż większa część  naszych  uczniów poważnie i rozsądnie traktuje obowiązek nauki.

W mijającym roku szkolnym, wielu uczniów otrzymało świadectwo z tzw. paskiem, dużo uczniów otrzymało nagrody książkowe. Uczniowie zdobywali wysokie lokaty w konkursach  międzyszkolnych, miejskich czy regionalnych. Uczniowie  klas szóstych ładnie napisali sprawdzian, osiągając średni wynik wyższy, niż średni wynik  w naszym mieście i w  województwie.

Uczniom gratulujemy i życzymy dobrego letniego wypoczynku.

Dla pracowników szkoły wakacje to czas na przeprowadzanie niezbędnych  remontów  oraz czas na gruntowne porządki.

W tym roku otrzymaliśmy środki finansowe na dalszą wymianę okien i drzwi zewnętrznych, a zatem mamy co robić w ten wakacyjny czas.

Wszystkim życzę miłych, beztroskich wakacyjnych dni.

Wakacji z rodziną, z przyjaciółmi, z książką.

Aby wszystkim świeciło słońce...