Szkoła Podstawowa nr 39 | im. Kornela Makuszyńskiego

41-219 Sosnowiec ul. Lubelska 51

Tel:(32) 263-12-47

 

 

 

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2931178
  • Do końca roku: 21 dni
  • Do wakacji: 193 dni
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Uwaga Uczniowie klas IV-VIII

Nauczyciele matematyki ogłaszają od października do maja Ligę zadaniową. Co miesiąc na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy przy sali nr 15 będą wywieszane zestawy zadań dla uczniów chętnych jako dodatkowa praca domowa. Rozwiązania będą oceniane przez nauczycieli uczących w danej klasie na koniec miesiąca. Ocena będzie wstawiona do dziennika.

Czytaj więcej o:

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu- 28 września 2018r. klasy III „a” i III „b” wybrały się na stadion w Sosnowcu, by poćwiczyć, jak prawdziwi sportowcy. Mogliśmy sprawdzić swoje możliwości w biegach, rzutach, skokach, siłowaniu i pogimnastykować się. Dostaliśmy niezły wycisk, zajęcia były męczące, ale warto było w nich uczestniczyć. Najlepszymi zawodnikami okazali się: Maja Wróblewska i Tymon Krawiec z klasy III „b”.

Czytaj więcej o:

eTwinning 2018/2019

W roku szkolnym 2018/2019 w ramach współpracy międzyszkolnej i międzynarodowej uczniowie naszej szkoły będą realizowali następujące projekty eTwinning:

- Digital Tales - Uczniowie wspólnie pracują nad cyfrową wersją wybranej historii. Ostateczna wersja jest zamieszczana w Internecie. Aby jeszcze bardziej urzeczywistnić to doświadczenie, uczniowie tworzą przedmioty związane z baśnią, prezentują ją na scenie i organizują wystawę związaną z projektem.

Czytaj więcej o: