• Odwiedziło nas: 5020596

Działalność Samorządu w listopadzie 2010 r.

Kolejny miesiąc i kolejne pomysłowe akcje i imprezy, które przygotował nasz Samorząd.

Między innymi:

• 5 listopada obchodziliśmy "Dzień postaci z bajek". Dzieci z naszej szkoły były poprzebierane za różne postacie. Było mnóstwo radości a uśmiech z dziecięcych buziek nie schodził.
  • 25 listopada obchodziliśmy "Dzień Pluszowego Misia". Uczniowie naszej szkoły tego dnia przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszaki. W dniu tym Samorząd we współpracy z wychowawcami świetlicy panią mgr Katarzyną Mędzrzycką i panią mgr Agatą Rodziewicz przeprowadził konkurs na najwyższego misia. Nie uwierzycie, jakie wielkie misie przywędrowały w ten dzień do naszej szkoły, co spowodowało, że jury miało problemy z wyłonieniem zwycięzców, ale po długich debatach:

I miejsce: Weronika Mucha kl. IV a

II miejsce: Monika Markiewicz kl. V c

III miejsce: Paula Tomalska kl. VI a

• Na zakończenie miesiąca zorganizowaliśmy zabawę Andrzejkową. Tak samo jak poprzednio na zabawie przygrywał nam Dj Roberto i jego Paka oraz zespół K&A. Zabawa była wspaniała.
  • Postanowiliśmy nie zapomnieć w tym roku o naszych czworonożnych pupilach, dlatego przez cały październik i listopada przeprowadziliśmy zbiórkę jedzenia dla zwierząt ze schroniska.