• Odwiedziło nas: 5020731

Działalność Samorządu we wrześniu 2010 r.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od wyboru przewodniczącego i zarządu samorządu szkolnego. Jest to okazja do dokładnego zapoznania się z regulaminem samorządu szkolnego, poznania demokratycznych procedur. Każda klasa stara się wystawić kandydata, przygotowuje mu kampanię wyborczą.

21 września odbyło się głosowanie z zachowaniem wszelkich demokratycznych zasad. I tak w wyniku głosowania, w którym wzięło udział 449 uczniów z klas I-VI, wyłoniono troje uczniów: WIktorię Pawelec, Bartosza Zakrzewskiego i Katarzynę Centkowską.

Następnie opiekunowie Samorządu Szkolnego: mgr Kamila Kłosowska, mgr Anna Kluźniak-Zaczyńska, mgr Monika Czyż wraz z zarządem opracowali plan pracy na nowy rok szkolny.

Z okazji Dnia Chłopaka każdy chłopiec w naszej szkole otrzymał słodki upominek z okazji swojego święta.