Jesienna szaruga za oknami

Jesienna szaruga za oknami, ale  nasze Świetliki kompletnie nie przejmują się pogodą! W szkolnej świetlicy nie ma czasu na nudę i melancholię, jest za to czas na wspólną zabawę.

W październiku wspólnie wykonaliśmy wiele przepięknych prac plastycznych różnymi metodami; były to między innymi jesienne grzybki, wyklejanki zwierzątek leśnych, kolaż pt. "jesienny fryzjer”.

Odbył się także świetlicowy konkurs na najciekawsze "Kasztaniaki i inne stworki”. Wzięło w nim udział wielu pierwszaczków, a wszystkie prace były wykonywane z niezwykłą precyzją, starannością i zaangażowaniem. W związku z tym, Panie wychowawczynie postanowiły nagrodzić wszystkich  uczestników  poprzez umieszczenie wykonanych prac na wystawie tuż obok świetlicy szkolnej.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nasi milusińscy wykonali laurki dla ukochanych Pań.

Świetliki miały również okazję zapoznać się z niezwykłymi przygodami Reksia, któremu co i rusz przytrafia się coś nowego. Naśladując bajkowego przyjaciela zbudowali z klocków MOBBA wymarzone podwórko, jesienny las, ulicę miejską.

Pod koniec października świętowaliśmy wspólnie Halloween; powstały piękne koty mruczące do księżyca, straaaszne nietoperze, duchy i oczywiście dynie, a zabawy z chustą animacyjną były okazją do kreacji upiornych nocnych stworów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.