Uwaga Uczniowie klas IV-VIII

Nauczyciele matematyki ogłaszają od października do maja Ligę zadaniową. Co miesiąc na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy przy sali nr 15 będą wywieszane zestawy zadań dla uczniów chętnych jako dodatkowa praca domowa. Rozwiązania będą oceniane przez nauczycieli uczących w danej klasie na koniec miesiąca. Ocena będzie wstawiona do dziennika.

W każdym zestawie będzie 5 zadań. Za wszystkie poprawnie rozwiązane zadania i poprawnie zapisane będzie można otrzymać ocenę bardzo dobrą. Za cztery poprawnie rozwiązane zadania i poprawnie zapisane będzie można otrzymać ocenę dobrą. Przy mniejszej ilości plus.

Najbardziej aktywny uczeń na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 otrzyma tytuł „Mistrza Matematyki roku 2018/2019”.

Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki!