Odznaka „Szkoła eTwinning”

Moment, na który wszyscy czekaliśmy! Odznaki Szkoły eTwinning zostały przyznane! Spośród 191956 szkół w Europie (w tym 15297 szkół polskich) wyłoniono 1211 europejskich laureatów, którzy świętują sukces szkolnych zespołów eTwinning. W tym gronie znalazło się 70 polskich placówek. Jedną z nich jest nasza szkoła!

Cytujemy za autorami portalu eTwinning:

„Jest to uznanie nie tylko osobistego sukcesu poszczególnych nauczycieli, ale także docenienie działań, zaangażowania i osiągnięć całego zespołu eTwinning działającego w danej szkole.
Każda ze zgłoszonych szkół wzięła udział w dwustopniowym procesie weryfikacyjnym, w wyniku którego wyłoniono pionierów i liderów w praktyce cyfrowej, edukacji w zakresie e-Bezpieczeństwa, twórczym i innowacyjnym podejściu do nauczania, promowaniu ustawicznego rozwoju zawodowego kadry i współpracy wśród nauczycieli i uczniów.”

Wszystkim laureatom gratulujemy!