Kolejny sukces naszych siódmoklasistów

22 marca 2018r. sześciu naszych siódmoklasistów, czyli 3 drużyny dwuosobowe wzięły udział w VI edycji międzyszkolnego konkursu matematycznego „PLATMAT”, którego organizatorami są nauczyciele matematyki II LO im. Emilii Plater w Sosnowcu.

Miło nam jest poinformować, że jedna z naszych drużyn, w składzie Krzysztof Borda i Jakub Pośpiech, uczniowie klasy VII D, zdobyli III miejsce.

Ponadto uczeń klasy VII C Filip Zagała zdobył puchar Dyrektora Szkoły, rozwiązując specjalną zagadkę.

Gratulacje jednak należą się nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim naszym siódmoklasistom, ponieważ zadania, z którymi przyszło im się zmierzyć były z zakresu podstawy programowej z matematyki dla II i III klasy szkoły gimnazjalnej.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.