Wyniki konkursu: Ozdoba Bożonarodzeniowa

Szanowni Uczniowie i Rodzice
Miło nam poinformować, iż konkurs rodzinny pod hasłem:
„Ozdoba Bożonarodzeniowa” został rozstrzygnięty.

I MIEJSCE zajęła Ewa Szczepanik kl. IIIe z tatą Mariuszem i babcią Danusią

II MIEJSCE zajął Paweł Ofanowski  kl. Vb z rodzicami

III MIEJSCE zajął Filip Kasprzyk kl. Vc z mamą Marzeną

Nagroda specjalna - Filip Gosek kl. IVg z mamą Katarzyną

Wszystkie pozostałe prace komisja konkursowa uznała za wyróżnione. Każda miała w sobie „to coś”… Jedne wyróżniały się pod względem pomysłowości, inne wkładu pracy, jeszcze inne pod względem artystycznego wyrazu. Laureatom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujmy za udział w konkursie oraz składamy WIELKIE GRATULACJE.
Przypominamy także, iż dyplomy wraz z drobnymi upominkami zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego I półrocze.

Po zakończeniu pokonkursowej wystawy (11 – 14 grudnia na korytarzu obok świetlicy) wszystkie Wasze piękne prace wraz z życzeniami świątecznymi, zostaną przekazane podopiecznym Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Razem z ozdobami świątecznymi przekażemy do hospicjum, także materiały opatrunkowe oraz środki czystości, które zebraliśmy podczas akcji organizowanej w naszej szkole, w listopadzie br.

Z pozdrowieniami - organizatorki konkursu:
Agnieszka Zimny, Elżbieta Gawlik, Anna Nocoń