XI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 40 w Sosnowcu odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej.

Miło nam powiadomić społeczność szkolną, iż w kategorii zespoły  wokalno – instrumentalne klas I – III uczennice klasy III b w składzie:

Nikola Chwieralska – keyboard, Ilonka Czajkowska – gitara, Wiktoria Matusiak – gitara, Natalia Michalec – kastaniety, zajęły I miejsce.

W kategorii soliści klas I – III Natalia Dyduch z klasy III b zajęła III miejsce.

Julia Przybyła w kategorii soliści klas IV – VI zajęła II miejsce.

Kategoria duety klas IV – VI również miała reprezentantki naszej szkoły, którymi były Krystyna Czarnik i Maja Filipczyk. Uczennice zaśpiewały mało znany utwór

pt: „Zorza poranka” i zajęły II miejsce.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.