Walentynki 2017

14 lutego – dzień św. Walentego w wielu krajach świata, obchodzony jest jako Dzień Zakochanych. Tego dnia osobie nam miłej możemy przesłać upominek lub kartkę - wyraz naszych ciepłych, przyjaznych uczuć. Mogą się, więc obdarowywać starzy i młodzi, krewni, przyjaciele i znajomi. Nie są z tej zabawy wykluczeni szefowie, nauczyciele, nawet ci groźni i pełni powagi. Obdarowywanie się odrobiną uczuć, zwykłą czekoladką lub po prostu kolorową kartką może nieco rozjaśnić naszą codzienność i nikomu nie zaszkodzi.

Dlatego w naszej szkole w dniach 10 i 13 lutego będzie działać Samorządowa Poczta Walentynkowa – pojawią się listonosze ze specjalnymi pudełkami, do których będzie można wrzucić zrobioną lub kupioną Walentynkę, a oni dostarczą ją 14 lutego adresatowi.

UWAGA!  Nie zapomnijcie dołączyć imienia i nazwiska adresata, napiszcie też klasę, do której chodzi. Prosimy też, aby kartki były estetycznie wykonane.