Współpraca z JC Korzeniowski Polish Saturday School in Cantenbury

W marcu nasza szkoła nawiązała współpracę z JC Korzeniowski Polish Saturday School in Cantenbury, czyli polską sobotnią szkołą w Wielkiej Brytanii. W podróż do naszych kolegów wyruszyła pani dyrektor Aneta Frugalska, aby nie tylko opowiedzieć im o nas, ale przekazać wykonane własnoręcznie przez koło Dekorka awatarki i film o jednej z naszych klas https://youtu.be/qM8qW8em9vc.

Pani dyrektor spotkała się również z nauczycielami wielu działających w Wielkiej Brytanii polskich szkół, dla których prowadziła warsztaty dotyczące aktywnych metod nauczania języka polskiego.
W maju - wielką niespodzianka. Nasi zagraniczni koledzy napisali do nas i przysłali filmowe pozdrowienia że swojej szkoły. Wszystkie listy możecie obejrzeć w naszej galerii na drugim piętrze. Zachęcamy do lektury.