• Odwiedziło nas: 5020405

II edycja Międzyszkolnego konkursu dla uczniów klas trzecich „BAJKOWE MISZ - MASZ”

W tym roku szkolnym odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu dla uczniów klas trzecich „BAJKOWE MISZ – MASZ”.

Patronat nad konkursem objął Pan Kamil Wnuk, Radny Miasta Sosnowiec.

Konkurs miał formę turnieju.

Uczestnicy musieli wykazać się znajomością wielu baśni oraz wiedzą dotyczącą ich autorów.

Rywalizacja między drużynami była bardzo wyrównana. Wszystkie dzieci wykazały się dużą wiedzą, a także umiejętnością współpracy w grupie.

Zwyciężyła drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 25 zdobywając 29,5 punktów.

Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 23 – 29 punktów

Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 9 – 28,5 punktów.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.

Nagrody i medale dla laureatów ufundował Pan Kamil Wnuk, Radny Miasta Sosnowiec.

Konkurs był nie tylko okazją do wykazania się wiedzą, ale również okazał się wspaniałą zabawą.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy:

Mirosława Ryba - nauczyciel bibliotekarz